Waterstop PROFI

Kód: MET_2700561
V naší dílně
od 111 Kč / ks od 91,74 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Stabilizovaná emulze silanů a siloxanů ve vodném prostředí k hydrofobizaci savých minerálních povrch...

Detailní informace

Velikost balení: 1kg
Doručíme za 1-2 dny | MET_2700561
Můžeme doručit do: 19.5.2022
111 Kč / ks
91,74 Kč bez DPH
Velikost balení: 5kg
Doručíme za 1-2 dny | MET_2700562
Můžeme doručit do: 19.5.2022
498 Kč / ks
411,57 Kč bez DPH
Velikost balení: 10kg
Vyprodáno | MET_2700564
909 Kč / ks
751,24 Kč bez DPH
Velikost balení: 20kg
Vyprodáno | MET_2700565
1 840 Kč / ks
1 520,66 Kč bez DPH
Velikost balení: 50kg
Vyprodáno | MET_2700566
4 700 Kč / ks
3 884,30 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Stabilizovaná emulze silanů a siloxanů ve vodném prostředí k hydrofobizaci savých minerálních povrchů.

WATERSTOP PROFI je určený k hydrofobizaci (impregnaci) savých minerálních povrchů a jejich ochraně před nepříznivými povětrnostními vlivy (déšť, slunce, nečistoty). Snižuje kapilární absorpci ošetřených povrchů, nezanáší póry ani kapiláry. Stavební materiál zůstává paropropustný. V závislosti na podkladu (barevnost, savost) oživuje vzhled povrchu.

WATERSTOP PROFI je stabilizovaná emulze silanů a siloxanů ve vodném prostředí určená k hydrofobizaci (impregnaci) savých minerálních povrchů a jejich ochraně před nepříznivými povětrnostními vlivy (déšť, slunce, nečistoty). Snižuje kapilární absorpci ošetřených povrchů, nezanáší póry ani kapiláry. Stavební materiál zůstává paropropustný. V závislosti na podkladu (barevnost, savost) oživuje vzhled povrchu.

Použití
• hydrofobizace nových i stávajících minerálních povrchů staveb
• preventivní hydrofobizace savých stavebních hmot
• vhodný na materiály jako cihly, vápenopískové cihly, vláknocementové desky, přírodní pískovec, minerální omítky, pórobeton, materiály z hlíny, minerálních vláken, lehkého kameniva, event. dřeva
• impregnace pod disperzní silikonové, silikon-pryskyřičné barvy a omítky
• do interiéru i exteriéru  méně vhodný na přírodní kámen (vápenec, mramor) a nosný hutný železobeton

Výhody
• hluboká penetrace  vysoká vodoodpudivost, dlouhodobě omezuje nasákavost vody
• suchý nelepivý, paropropustný povrch
• dobrá přilnavost nátěrových hmot
• stabilní při skladování
• zvyšuje odolnost vůči poškození mrazem
• neobsahuje organická rozpouštědla, šetrný k životnímu prostředí
• zachovává původní vzhled, snižuje špinavost (samočistící schopnost)
• dodáván v aplikační konzistenci, neředí se
• chrání před chemickými rozmrazovacími látkami

Pracovní postup
Podklad musí být nosný, čistý, vyzrálý. Výrobek před použitím krátce promíchejte. Nanášejte štětcem, válečkem nebo postřikem. K zajištění dokonalého a rovnoměrného nánosu se doporučuje aplikovat dvě vrstvy metodou „mokré na mokré“. Při nátěru na již zaschlý povrch může docházet ke vzniku lesklých míst. Na svislých plochách nanášejte shora dolů, na vodorovných plochách dosucha. Případné přebytky rozetřete nebo setřete po pěti minutách. Při dvou vrstvách aplikace „mokré na mokré“ lze dosáhnout tzv. mokrého efektu, tj. zvýraznění a oživení povrchu – záleží však na savosti materiálu a barevném odstínu, nutno předem odzkoušet. Nenanášejte za deště ani za přímého slunce. V případě deště před zaschnutím povrch na 24 hodin zakryjte. Tam kde je vzhled povrchu rozhodující, proveďte zkušební nátěr na ploše min 0,2 m2.

Spotřeba: 0,20 - 0,3 l/m²

Dokumentace:
Bezpečnostní list
Technický list

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

CeskyStavitel_logo_web

Český stavitel® je nejstarší a nejznámější značka METRUM s.r.o. operující na českém trhu od roku 2004. Pod značkou Český stavitel® nabízíme vlastní produkty stavební chemie, hydroizolační produkty, tmely, silikony, montážní pěny, chemické kotvy a impregnace. Výrobky s logem Český stavitel® si oblíbili profesionálové ve stavebnictví i dřevozpracujícím průmyslu.

Značka Český stavitel® je zárukou kvality, vysoké úrovně služeb a servisu.

logo-metrum

Jsme ryze českou rodinnou společností. V začátcích svého působení jsme se zabývali dovozem a prodejem vteřinových lepidel CARTELL. V roce 1999 se firma rozrostla o divizi zaměřenou na průmyslová lepidla. Tuto divizi jsme pojmenovali Průmyslové lepení. Se začátkem nového tisíciletí vznikla druhá divize Stavební chemie, specializující se na produkty spojené se stavbou. O rok později se začala rozjíždět výroba produktů Dřevosan s naší původní recepturou.

  • V roce 2001 se naše společnost přeměnila na právnickou osobu pod názvem METRUM s.r.o.
  • V listopadu t. r. jsme získali certifikát ISO 9002. O dva roky pak později proběhla recertifikace na ISO 9001.

Stále rozšiřujeme aktivity v oblasti zpracovatelů dřeva a výrobců dřevostaveb, automobilovém, sklářském a papírenském průmyslu, stejně tak v obchodních službách pro stavebniny, železářství a hospodářské potřeby.

  • S rokem 2003 jsme se rozhodli naše produkty stavební chemie sjednotit pod značku ČESKÝ STAVITEL®.
  • V roce 2007 jsme se přestěhovali do nových a větších prostor v Přerově.

Protože se firma i nadále rozvíjí a vyvíjí stále nové produkty, v roce 2014 vznikla nová značka, která nese název BULDOK. Pod touto značkou jsou prodávány ekologické a čisticí prostředky. Zároveň jsme výhradním distributorem v ČR holandské značky olejových nátěrových hmot KOOPMANS. Jedná se o kvalitní olejové impregnační lazury a laky, nabízené v mnoha barevných odstínech, vhodné do exteriéru a interiéru.

Rovněž jsme výrobcem řady privátních značek a významným distributorem značek LOXEAL, TEX YEAR EUROPE, CARTELL , BOCHEMIT, DUVILAX, ALKAPRÉN, TRELLEBORG, DEN BRAVEN, TECTANE a dalších. Výrobky dodáváme i do dalších zemí EU - Německo, Slovensko, Polsko…  

  • V roce 2017 jsme oslavili výročí 25 let na trhu. Od tohoto roku je pro naše obchodní partnery také spuštěn nový B2B objednávkový web na stránkách metrum.cz, který usnadňuje orientaci v naší nabídce.
  • Od poloviny roku 2018 jsme postupně začali měnit a sjednocovat design našich výrobků.
  • V roce 2019 jsme se stali partnerem ADMD (asociace dodavatelů montovaných domů).

Firma METRUM s.r.o., to jsou kvalitní výrobky, proškolení zaměstnanci, profesionální odborné poradenství a přátelský přístup. Setkat se s naší prací můžete prostřednictvím mezinárodních veletrhů, sympozií, seminářů a různých předváděcích akcí. Divize Stavební chemie se pravidelně účastní Mezinárodního odborného semináře Dřevostavby Volyně. Divize Průmyslového lepení se již mnoho let účastní sklářského sympozia IGS v Novém Boru a stejně tak vystavujeme na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení