Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Waterstop PROFI

Kód: MET_2700561
Doporučujeme Vyrobené v ČR
od 164 Kč / ks od 135,54 Kč bez DPH od 126 Kč / 1 kg

Zvolte variantu

Přípravek k hydrofobizaci ( impregnaci ) savých minerálních povrchů s hlubokou penetrací dodáván k okamžitému použití. Chrání povrch před nepříznivými...

Detailní informace

Nejlepší ceny u nás!
Doprava zdarma od 500Kč pro GLS výdejní místa
Velikost balení: 1kg
Doručíme do 4 dnů | MET_2700561
Můžeme doručit do: 24.7.2024
164 Kč / ks
135,54 Kč bez DPH
Velikost balení: 5kg
Doručíme do 4 dnů | MET_2700562
Můžeme doručit do: 24.7.2024
700 Kč / ks
578,51 Kč bez DPH
Velikost balení: 20kg
Vyprodáno | MET_2700565
2 520 Kč / ks
2 082,64 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Přípravek k hydrofobizaci ( impregnaci ) savých minerálních povrchů s hlubokou penetrací dodáván k okamžitému použití. Chrání povrch před nepříznivými povětrnostními vlivy (déšť, slunce, nečistoty)

WATERSTOP PROFI je určený k hydrofobizaci (impregnaci) savých minerálních povrchů a jejich ochraně před nepříznivými povětrnostními vlivy (déšť, slunce, nečistoty). Snižuje kapilární absorpci ošetřených povrchů, nezanáší póry ani kapiláry. Stavební materiál zůstává paropropustný. V závislosti na podkladu (barevnost, savost) oživuje vzhled povrchu.

Hlavní benefit
• po aplikace má povrch tzv. "mokrý efekt"

Použití
• hydrofobizace nových i stávajících minerálních povrchů staveb
• preventivní hydrofobizace savých stavebních hmot
• vhodný na materiály jako cihly, vápenopískové cihly, vláknocementové desky, přírodní pískovec, minerální omítky, pórobeton, materiály z hlíny, minerálních vláken, lehkého kameniva, event. dřeva
• impregnace pod disperzní silikonové, silikon-pryskyřičné barvy a omítky
• do interiéru i exteriéru
• méně vhodný na přírodní kámen (vápenec, mramor) a nosný hutný železobeton (použijte WATERSTOP NANO)

Výhody
• hluboká penetrace
• vysoká vodoodpudivost, dlouhodobě omezuje nasákavost vody
• suchý nelepivý, paropropustný povrch
• dobrá přilnavost nátěrových hmot
• stabilní při skladování
• zvyšuje odolnost vůči poškození mrazem
• neobsahuje organická rozpouštědla, šetrný k životnímu prostředí
• zachovává původní vzhled, snižuje špinavost (samočistící schopnost)
• dodáván v aplikační konzistenci, neředí se
• chrání před chemickými rozmrazovacími látkami

Pracovní postup
Podklad musí být nosný, čistý, vyzrálý. Výrobek před použitím krátce promíchejte. Nanášejte štětcem, válečkem nebo postřikem. K zajištění dokonalého a rovnoměrného nánosu se doporučuje aplikovat dvě vrstvy metodou „mokré na mokré“. Při nátěru na již zaschlý povrch může docházet ke vzniku lesklých míst. Na svislých plochách nanášejte shora dolů, na vodorovných plochách dosucha. Případné přebytky rozetřete nebo setřete po pěti minutách. Při dvou vrstvách aplikace „mokré na mokré“ lze dosáhnout tzv. mokrého efektu, tj. zvýraznění a oživení povrchu – záleží však na savosti materiálu a barevném odstínu, nutno předem odzkoušet. Nenanášejte za deště ani za přímého slunce. V případě deště před zaschnutím povrch na 24 hodin zakryjte. Tam kde je vzhled povrchu rozhodující, proveďte zkušební nátěr na ploše min 0,2 m².

Spotřeba: 0,20 - 0,3 l/m²
Logo značky český stavitel

Proč je právě ČESKÝ STAVITEL tím ideálním řešením pro můj projekt?

protože je spolehlivou značkou s více než 30 letou tradicí, nabízející špičkovou stavební chemii a lepidla. S jejich produkty získáte kvalitu ISO9001, lokální přístup, spolehlivost a výkon, které očekáváte pro vaše stavební projekty. Od vysoce kvalitních stavebních lepidel, pěn a tmelů po hydroizolační a impregnační prostředky. Její produkty navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vynikajících výsledků ve vašich stavebních projektech, ať už se jedná o drobné opravy, renovace nebo velké stavební projekty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Povrchové úpravy staveb
Spotřeba: 0,20 - 0,3 l/m²
Barva obsahu: čirá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CeskyStavitel_logo_web

Český stavitel® je nejstarší a nejznámější značka Přerovské rodinné firmy METRUM s.r.o. operující na českém trhu od roku 2004. Pod značkou Český stavitel® naleznete produkty stavební chemie, hydroizolační produkty, tmely, silikony, montážní pěny, chemické kotvy a impregnace. Výrobky s logem Český stavitel® si oblíbili profesionálové ve stavebnictví i dřevozpracujícím průmyslu.

Značka Český stavitel® je zárukou kvality, lokálního přístupu a tradičních hodnot.

#showmore#

logo-metrum

Metrum s.r.o. je českou ryze rodinnou společností. V začátcích svého působení se zabývala dovozem a prodejem vteřinových lepidel CARTELL. V roce 1999 se firma rozrostla o divizi zaměřenou na průmyslová lepidla. Tato divize byla pojmenována Průmyslové lepení. Se začátkem nového tisíciletí vznikla druhá divize Stavební chemie, specializující se na produkty spojené se stavbou. O rok později se začala rozjíždět výroba produktů Dřevosan s originální recepturou.

  • V roce 2001 se stala společnost právnickou osobu pod názvem METRUM s.r.o.
  • V listopadu t. r. získala certifikát ISO 9002. O dva roky pak později proběhla recertifikace na ISO 9001.

Stále rozšiřuje aktivity v oblasti zpracovatelů dřeva a výrobců dřevostaveb, automobilovém, sklářském a papírenském průmyslu, stejně tak v obchodních službách pro stavebniny, železářství a hospodářské potřeby.

  • S rokem 2003 společnost rozhodla sjednotit produkty stavební chemie pod obchodní značku ČESKÝ STAVITEL®.
  • V roce 2007 se společnost Metrum přestěhovala do současných větších prostor v Přerově.

Protože se firma i nadále rozvíjí a vyvíjí stále nové produkty, v roce 2014 vznikla nová značka, která nese název BULDOK. Pod touto značkou jsou prodávány ekologické a čisticí prostředky. Zároveň je distributorem v ČR holandské značky olejových nátěrových hmot KOOPMANS. Jedná se o kvalitní olejové impregnační lazury a laky, nabízené v mnoha barevných odstínech, vhodné do exteriéru a interiéru.

Rovněž je výrobcem řady privátních značek a významným distributorem značek LOXEAL, TEX YEAR EUROPE, CARTELL , BOCHEMIT, DUVILAX, ALKAPRÉN, TRELLEBORG, DEN BRAVEN, TECTANE a dalších. Výrobky dodává i do dalších zemí EU - Německo, Slovensko, Polsko…  

  • V roce 2022 oslavila výročí 30 let na trhu. 
  • Od poloviny roku 2018 mají produkty nový moderní design
  • V roce 2019 jsme se stala partnerem ADMD (asociace dodavatelů montovaných domů).

Firma METRUM s.r.o., to jsou kvalitní výrobky, proškolení zaměstnanci, profesionální odborné poradenství a přátelský přístup. Setkat se s jejich prací můžete prostřednictvím mezinárodních veletrhů, sympozií, seminářů a různých předváděcích akcí. Divize Stavební chemie se pravidelně účastní Mezinárodního odborného semináře Dřevostavby Volyně. Divize Průmyslového lepení se již mnoho let účastní sklářského sympozia IGS v Novém Boru a stejně tak vystavujeme na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.