Oboustranná a extrémně silná MAMUT PÁSKA TRANSPARENT
Kód: DBX_B8230BDDetailní popis produktu
Oboustranná a extrémně silná MAMUT PÁSKA TRANSPARENT se silnou akrylátovou lepicí vrstvou. Přilne k široké škále podkladů, a to velmi silně. Má velkou výhodu v průhledném spoji a okamžité plné přídržnosti, tím urychluje montáž a uvedení lepeného předmětu do provozu.
Charakteristika
- neviditelný spoj
- extrémní přídržnost
- voděodolná
- přídržnost na většinu podkladů, včetně plastů
- prachotěsná a vzduchotěsná
- UV odolná
- okamžitá fixace
- elastická
Použití
- lepení dekorativních předmětů nebo skel s požadavkem na průhledný spoj
- lepení zrcadel a koupelnových doplňků
- lepení podlahových lišt a ozdobných doplňků
- lepení poliček a těžších předmětů
- pro určité aplikace může nahradit mechanické spoje
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oboustranné pěnové a NANO pásky |
|---|---|
| EAN: | 8595100179166 |
| Rozměry: | 19 mm × 1 mm, délka 2,5 m |
| Barva: | transparentní |
| Délka: | 2,5 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Balení: | 2,5 m |
Oboustranná, extrémně silná páska MAMUT TRANSPARENT
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |