Flexi těsnicí okenní pás EXTERIÉR
Kód: DBX_B8781EX DBX_B87911EX DBX_B87925EX Zvolte variantuDetailní popis produktu
Třívrstvý pružný pás. Hlavní nosič je tvořen otevřenou PP membránou. Zbylé dvě vrstvy tvoří netkaná textilní vrstva, která umožňuje snadné zaomítání. V jednom okraji pásu je umístěn samolepicí upevňovací proužek s krycí fólií, sloužící k upevnění na rám okna, dveří apod. V druhém okraji je pás opatřen butylovým lepicím komponentem, rovněž opatřeným strhávací fólií. Samolepicí proužek umožňuje upevnění i při nízkých teplotách k ostění, nadpraží a parapetnímu zdivu. Je vyráběn především pro Těsnící a izolační systém Den Braven 3D, používaný pro novostavby a rekonstrukce s výměnou oken v předem připravených „začištěných“ špaletách.
Flexi těsnicí okenní pás EXTERIÉR bez butylového komponentu je vyráběn především pro upevnění pásů při výměně oken u rekonstrukcí bez řádně začištěných špalet. Pro upevnění k ostění, nadpraží a parapetnímu zdivu je potřeba použít Lepidlo na parozábrany.
Charakteristika
- paropropustný a vodotěsný
- snadno aplikovatelný, přetíratelný a zaomítatelný
- velmi účinný výsledný efekt
- pro Den Braven 3D okenní systém
- pro pasivní domy
- pro nízkoenergetické domy
Použití
- použití v Den Braven 3D systému
- pro těsnění dveří a vrat
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky okenní - 3D systém |
|---|---|
| EAN: | 8595100123848 |
| Rozměry: | exteriér, 75 mm, délka 30 m |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 30 m |
| Šířka: | 75 mm |
| Balení: | 30 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |