Kompresní páska HB
Kód: DBX_B8513BD DBX_B8515BD DBX_B8510BD DBX_B8514BD DBX_B8516BD DBX_B8517BD DBX_B8519BD DBX_B8520BD DBX_B8523BD Zvolte variantuDetailní popis produktu
Pro těsnění spár mezi okenními a dveřními rámy a zdivem, ideální pro použití v Den Braven 3D okenním systému. Páska je impregnovaná, na bázi polyuretanu s otevřenými buňkami opatřena jednostranným nánosem lepivého filmu. Po aplikaci se stlačená páska pomalu roztáhne, čímž se uzavře spára. Při stlačení na 25% z maximální možné expanze je páska vodotěsná vůči přívalovému dešti. Dále se pásky používají jako těsnění stavebních spár, např. mezi schody a stěnou, stropem a stěnou, u okenních parapetů, sklobetonových konstrukcí apod.
Charakteristika
- vysoce expanzní
- po expanzi uzavírá a těsní spáru
- vodotěsná při 75 % stlačení z maximální možné expanze
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky okenní - 3D systém |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rozměry: | 10 mm × 2 - 10 mm, délka 18 m |
| Délka: | 18 m |
| Šířka: | 10 mm |
| Balení: | 18 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |