Těsnicí profily z EPDM pryže
Kód: DBX_B45500 DBX_B45501 DBX_B45502 DBX_B45503 DBX_B45504 DBX_B45505 DBX_B479RL DBX_B480RL Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění pro okna, dveře, vany |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rozměry: | K, 9 mm × 4 mm, délka 6 m |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 6 m |
| Šířka: | 9 mm |
| Balení: | 6 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |