Malířská páska modrá UV
Kód: DBX_B7053 DBX_B7054 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Maskovací pásky, krepové, papírové, PVC |
|---|---|
| EAN: | 8595100134387 |
| Rozměry: | 38 mm, délka 55 m |
| Barva: | modrá |
| Délka: | 55 m |
| Šířka: | 38 mm |
| Balení: | 55 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |